KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7832163
nr 783 2163
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Blandteknik, Jan Stenvinkel (1933-1989), signerad, bladets mått: 56x78
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:19:42
15/10 14:24:28
500 kr
15/10 17:13:05
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel